JEEP CHROKEE 2.7 DIZEL -05

Shitet nga: Ismajl 18 Pri 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
SHES VETURËN " JEEP GRAND CHEROKEE " VISION SERIES 322/333 - DIZEL 2.7 , VITI I PRODHIMIT 6.6. 2004 , ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIR NE TE GJITHA ASPEKTET DHE ESHTE ME FULL OPSION . ESHTE I REGJISTRUAR KA AFAT EDHE 5 MUAJ , PRONARI JAM UNË DHE VETURA MUND TE PERKTHEHET BRENDA DITËS , POSEDON GOMA TE REJA TE DIMRIT PO ASHTU KA EDHE GOMAT ME FELLGA TE REJA TE VERES , AUTOMATIK , 4X4 , KLIMATRONIK ,AIR BAG , ULSET LIKUR , ULSET ELEKTRONIKE ME NXEMJE DHE MEMORJE , SENSOR PARKINGU , SENSOR PASQYREVE , PASQYRET ME NXEMJE , SENSOR TE FSHISAVE , PULLA NE TIMON , 4 GJAMAT ELEKTRONIK , MBYLLJE ME TELEKOMAND , KUKËN PER TERHEQJE ,ETJ .

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim