Jeep Grand Cherokee -02

Shitet nga: Gzim 03 Mar 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Jeep Grand Cherokee Dizel
ne Gjendje Shum t mir Si jasht Ashtu dhe Mbrenda
Automatik
Karrika Likur me Nxemje
Park Senzor
etj.. 1 Vit regjistrimKontakt : 044-1330-100
045-623-222
Gjimndemi ne GJilan Qmimi 2500 €uro i pa Diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim