Jeep Grand Cherokee -01

Shitet nga: Gzim 03 Mar 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Gjilan
Shes Veturen Jeep Grand Cheroke 3.1
Viti i Prodhimit 2001
Dizel 4*4
1-Vit Regjistrim
Abs
Hidrolik
Karrikat me nxemje me pulla qe fryhen me kret opcionet dhe me programim
Senzora parkingu
gjama ,Pasqyre Eloktronike
shum i Rujshem si jasht Ashtu dhe mbrenda

kontakt 044 133-100
Qmimi 4500 i pa Diskutushem flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim