Shitet jeep

Shitet nga: Besim 30 Mar 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Jeep
Modeli: Cherokee
Shitet dhe ndrrohet grand shiroka ne gjendje te mir me 9 muj regjiatrim
Me dypar fellne per dimer edhe per ver
Navi 6 Cd likur tempomat e tje
Viber +38649/708808
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim