shitet dhe Ndrrohet

Shitet nga: besim 07 Mar 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 800 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Jeep
Modeli: Cherokee
shitet gjipi me tabela ks 10 muaj regjistrim
Goma dimrit 17 coll te reja dhe me fellne Cromm20 coll
kasetofon me 6 Cd me navi
karrikat likur
kubikazha 3,7 benxin . nuk ka pasur asnjeher plin te motum
hipotek nuk esht keri osht ngjedje te shkelqyer
Viber .. 049/708/808
vala 045/601/550
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim