Jeep Comander 3.0 Disel -07

Shitet nga: egzon 24 Tet 08:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

27 000 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Jeep
Modeli: Commander
Shitet vetura per momentin osht ne zvicerr ata qe jan te interesuar per blerjen e ksaj vetures nr. e telefonit e keni muni me kontaktu per qdo gjë .
Vetura osht ne gjendje komplet te rregullt dhe gjithashtu posedon kto gjera : Fellge 20 Coll , 4x4 , navigacion system , , 7 karrika (vende) , komplet leder ( likur ) 3.0 Disel .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim