Jetta 1.6 Diesel -86

Shitet nga: Rid 14 Pri 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Gjilan
JETTA 1.6 DISEL 5 DYER ME KUK PER TEHEQJE HARGJIMET SHUME TVOGLA , NUK HARGJON AS NJI GRAM ULJE , TE NDRRUME ULJE FILTERA RRYPI , BRANIK T'GJON PARA DHE MBRAPA

REGJISTRIM DERI 7.7.2015
QMIMI 1700 EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim