Kateër dyer-dy ansoret-krillat -gypeki - boshp..

Shitet nga: sokol 09 Shk 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
PJESË PËR PEZHO 405 DIZELL 1992 . Katër 4 dyert . dy 2 krillat-ansoret .kypeki . dhe Boshpumpa ne gjendje te rregultë dhe disa pjesë rezervë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim