Kia Pride benzin -99

Shitet nga: Albin Sadiku 14 Pri 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   1 400 EUR

Komuna: Gjilan
Shes vetur Modelit Kia Pride . Vetura eshte e doganuar dhe ka regjistrim deri me 11.09.2015. Kemi edhe veturen tjeter e cila mund te sherbej per pjes .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim