Kia 2005

Shitet nga: kia 12 Nën 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Kia
Modeli: Picanto
E regjistruar deri ne mujin 12.2015.Ne gjendje te mir,e impertuar nga zvicra,me pronar te njejt i bler i ri 00km dhe i doganuar me tnjetin pronar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim