Shitet

Shitet nga: Arbnor 19 Sht 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 950 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Lada
Modeli: Niva
Shitet Niva viti Prodhimit 2001
ne Gjendje te Rregullt teknike ka sene ekstra si Vollanin Hidraulik Fellnet e zhgjeruara ka sajllen per terheqje ne vende te vrazhda ka Lugen per Pastrimin e Bores me Motorr me Rrym dhe kthehet ne dy anet ka Motorrr 1.7
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim