nrroj shes lancia dizell

Shitet nga: lancia 11 Sht 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Lancia
Modeli: Lybra
Shes lancia 1.9 dizell vetura esht ne gjendje te mir per momentin nuk ka nevoj per investim si dhe ndrroj me vetur golf 4 benzin 1.6 pasat pezho reno etj ju mir pres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim