MAZDA .6.cdti SHITET OSE NDERROHET ME GOLF 4 ose .

Shitet nga: kujta 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 999 EUR

Komuna: Gjilan
ESHTE NE GJENDJE TE MIRE FULL OPSION DIZEL 2.0

VETURA FAMILJARE .VOZITJE KOMODE

E REGJISTRUAR DHE E DOGANUAR VITIN 2014

BEJME NDERRIM ME GOLF 4 ose 5 SHTOJ PARE

PRONARI I PARE NE KOSOVE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim