MERCEDES A CLAS 170.D VITI 2002 -02

Shitet nga: imran 19 Shk 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 250 EUR

Komuna: Gjilan
SHITET PEUGEOT 1.4 D VITI PRODHIMIT 2002 SHITET SE KAM BLE KERR QETER (-MERCEDES-) KERRI ESHTE TIP TOP NE GJENDJE SHUM TE MIR HARGJIMET 4.8L 100KM KUSH ESHTE INTERESUM MUND TE KANTAKTONI NE KET NR. 045 632 551 ESM MOS DERGONI NDRRIM JOO JU FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM KA FELLNE GOMAT 14 <60 <185 PEUGEOTI ESHTE ME TABELA BUJANOCIT REGJISTRIMI NJI VJAQAR ME KARTON TE GJELBERT 150 EURO POR NESE JU PELQEN DHE MERCEDESI JA SHES QMIMI ESHTE -------3750 EURO----- ESHTE SHUM I SHTREGUM SHIFET DHE NE FOTO POR JAM INTERESUM ME SHIT PEUGEOTIN DHE MERCEDESI ESHTE ME TABELA BUJANOCIT TA KENI PARASYSH PER IFERMATA ME SHUM RRETH TE DY KERREVE KANTAKTONI NE NR TELEFON
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim