MERCEDES-BENZ E350 AMG SPORTS PACKAGE -09

Shitet nga: Toni 22 Shk 08:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

17 500 EUR

Komuna: Gjilan
--2009 MERCEDES-BENZ E350 AMG SPORTS PACKAGE--

Vetura është në gjëndje përfekte dhe me të gjithat serviset e bëra në kohë (100%). Një pronar që nga viti i prodhimit dhe është e paisur me të gjithat që viti prodhimit ofronte në at vit; NAV,MP3,SAT,DVD, BLUETOOTH, MOONROOF, HEATEDSEATS, HID, BRABUS LOWERED W/19" AMG. 148000 të kaluara, të dokumentuara gjat servisimeve dhe po ashtu pa aksident të ndonjë llojit.

Price: 17500EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim