MERCEDES C220 AVANGARDE -04

Shitet nga: QLIRIM KRIVAQA 08 Mar 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 600 EUR

Komuna: Gjilan
shes veturen mercedes c220 full avangard
vetura osht e posa doganuar dhe rexhistruar rks
vetura osht ne emrin ton personal

vetura posedon klimatronik esp tempo mat
dritat kristal
hargjime shum te vogla fellne shum te mira avangard
gjamat kolor fabrikisht interieri shum i rruajtur
r
vetura posedon librat servisit klm te garantuara
mund te perkthehet meniher
vlen te ceket se nuk osht ne hipotek
pres vetem bleres serioz
sms mos dergo nuk i lexoj
per me shum mund te kontaktoni 045 610 574

servisin e posa kryer komplet
vetur familjare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim