Shitet Mini Cooper super i ruajtur

Shitet nga: Amir 08 Nën 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 800 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: MINI
Modeli: Cooper
Shitet Mini Cooper ne gjendje shume te mire teknike edhe fizike, ka vetem 98000 km te garantuara. Eshte importuar nga Zvicrra dhe dogonuar e rexhistruar ne Kosove. Marshi i ka 5 shpejtesi posodon edhe goma te dimrit plus goma te veres origjinale te Minit.
Vetuara eshte super e ruajtur dhe me servise te kryera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim