mazda 3 1.6 dizel 04

Shitet nga: mazda 03 Dhj 01:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 850 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mazda
Modeli: 3
Mazda eshte doganuar qeshor 2015 eshte ne gjendje perfekte sic po shihet ne foto si mrena dhe si jashte.Automjeti posedon ABS/CLIMA/MBYLLJE QENDRORE/GJAMAT ELEKTRONIK/2 CELSA etj....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim