Mercedes -01

Shitet nga: Arben 23 Pri 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Mercedes c klas 2001.

Vetura nuk ka asnjë defekt,është shumë i ruajtur.
Vetura ka regjistrim 1 vjet.

E ndërroj me Mercedes E220,270,Golf 5, dhe Audi A4.

Ju mund të shkruani në email dhe mund të thirrni ne telefon dhe mund ta shihni në çdo kohe veturen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim