Mercedes 190 dizel -97

Shitet nga: Bahri 22 Shk 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Mercedes disel 1.9 gjendje shume te mire e shes urgjent sepse me ka ardhur nje tjeter nga gjermania
Mercedes ka edhe 4 goma te dimrit rezerv plus fellnat dhe 1 vit regjistrim !!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim