Mercedes 2.5 diesel automatik -92

Shitet nga: xhevdet 18 Pri 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
mercedesi ështe ne gjendje te rregullt automatik dyr dhe dritaret ika elekronik shiber i regjistruar esht deri me 12.11.2015 per me shum info kontaktoni ne nr.tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim