Mercedes 220 dizel -01

Shitet nga: Arben 16 Jan 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR   6 500 EUR

Komuna: Gjilan
Mercedes C Klas,2001,regjistrim.deri ne Mars 2017.

I ruajtur mire dhe ne gjendje të rregullt.

Mirëpres te interesuarit dhe mund ta shohin në çdo kohe.

Qmimi i panegociushëm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim