Mercedes 250 -88

Shitet nga: buli 07 Pri 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
vetura eshte ne gjendje te rregullt dhe eshte ngjyr hiri metalike vetura i ka te gjitha serviset e kryera me rregull dhe poashtu ka regjistrim deri me 22 janar 2016 ju mirpresim ne kontaktin tuaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim