Mercedes 250 -88

Shitet nga: buli 20 Pri 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
shitet vetura urgjent vetura eshte ne gjendje te rregullt ka ngjyr hiri metalike dhe po ashtu serviset i ka te kryera sipas rregullave dhe ka regjistrim deri ne janar te vitit 2016 ju mirpresim ne telefonatat e juaja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim