Mercedes 250 diesel -88

Shitet nga: buli 15 Pri 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
vetura eshte ne gjendje te rregullt ka ngjyr hiri metalike dhe i ka te gjitha serviset e bera sipas rregullave ju mirpresim ne kontaktin tuaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim