Mercedes 250 dizel -90

Shitet nga: bejtush 15 Pri 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
shitet urgjent vetura mercedes 250 diesel ngjyr hiri metalike regjistrim ka der me daten 12.12.2015 dhe gjithashtu serviset i ka te kryera sipas rregullave ju mirpresim ne telefonatat e juaja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim