Mercedes A 170 CDI -03

Shitet nga: Adonis 16 Mar 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Gjilan
Vetura posedon

- ABS *
- ESP *
- Servo *
- Airbag *
- Liber te Servisit *
- Pasqyret me kontroll elektronik dhe me ngrohje *
- Senzor per mbylljen e dyerve menjehere pas nisjes se vetures *
- Senzor te retrovizoreve *
- Senzor te shiut *
- Uleset me nxemje *
- Fellne me goma M+S *
- 4 xhama elektronik *
- Dyert Central me teledirigjues *
- Mbyllje nga brenda *
- Gome rezerve me te gjitha paisjet *
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim