Mercedes Benz 220 CDI -06 nga CH, I posa doganua..

Shitet nga: Besnik 08 Gsh 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 500 EUR

Komuna: Gjilan
Veture Mercedes Benz 220 CDI, v. 2006, Elegance/Avantgarde, ne gjendje perfekte.
I sapo ardhur nga Zvicra. I sapo doganuar dhe regjistruar.
Full opcione;
- lekure, uleset me nxemje,
- navi,
- tempomat
- senzora para dhe mbrapa
- klima automatik
- ABS,
- SRS,
- senzora te shiut dhe te dritave,
- disqe dhe gurtne te reja,
- goma vere Pirelli te sapo blera,
- goma dimri Good Year 2014,
- 3 qelsa fabrikisht,
- km te garantuara, me liber servisi, etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim