Mercdes

Shitet nga: zeqir 02 Dhj 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Shitet mercedesi 2000 kubik benzin dhe plin vetura esht shum e rujtme si jasht edhe mrenda dhe punon shum mir i regjistruar edhe 10 muj regjistrim rks
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim