Mercedes 190 benzin -89

Shitet nga: Besart 20 Sht 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Shes mercedesin booj dhe ndrrim te munshem i perdorur 14 vite ni person
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim