Mercedes 190 dizel

Shitet nga: Driton 03 Jan 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Shes mercedes 190.Mercedesi eshte ne gjendje te rregullt dhe eshte shum e ruajtur.Vetura eshte e saporegjistruar.Te interesuarit mund te lajmerohen ne numrin 044-782-769(viber).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim