Mercedes 190

Shitet nga: Ardian Hyseni 23 Nën 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 490 EUR

Viti: 1986
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Shitet mercedesi urgjent ne gjendje te rregullte
Regjistrim edhe nje vit
I regjistruar nga pronari qe 7 vite
Kontrollimet teknike dhe ndrrimi I vajrave me kohe
Motori I vitit 1992
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim