Mercedes 190

Shitet nga: Driton 05 Shk 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 750 EUR

Viti: 1986
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Shes veturen mercedes 190.Vetura eshte ne gjendje te rregullt dhe ka regjistrim 10 muaj.Bejme edhe ndrrim me vetura te ardhura nga jasht qe jane pa dogane.Te interesuarit mund te lajmerohen ne numrin 044-782-769 (viber).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim