Mercedes 190d

Shitet nga: Musli 09 Sht 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Shitet ose ndrrohet mercedes 190disel.me llajsne tgjana,ka abs, shiber ,centrall,gjamat hapen mnyr elektronike ka 5shpejtsi +R.gjendje te rregullt optike dhe teknike .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim