Mercedes 190e SPORTLINE 3.0 benzin.

Shitet nga: Arben 23 Jan 01:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR   3 000 EUR

Viti: 1993
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Shes mercedes 190 3.0 benzin 193ps i ardhur nga zvicrra me tabela ks. Eshte me plin lewanto system, nuk dallon asgje nga benzina si nga forca edhe ne pun, dhe boca e plines eshte te goma rezerv siq shihet ne foto nuk pengon asgje.
Vetura eshte ne gjendje perfekte. Regjistrim deri ne maj 2016.
Vetura ka, fellnet ///AMG 17 inq, klim, abs, airbag, centrall, dritare elektronike, pasqyre elektronike, pasqyret me nxemje, 2 qelsa elektrik, servo, librin e serviseve nga ch, viti fundit i prodhimit te series 190, 1993 - sportline. Gjithqka ne rregull mundeni me provu edhe vet.
Mundeni te kontaktoni edhe ne viber +37745806889
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim