Shes Mercedes 190

Shitet nga: Driton 15 Mar 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Viti: 1986
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Shes veturen mercedes 190.Vetura eshte ne gjendje te rregullt dhe eshte e rujtur si dhe ka regjistrim deri ne nentor.Bejme edhe ndrrim me vetura te ardhura nga jasht qe jane pa dogan.Per informata shtes te interesuarit mund te lajmerohen ne numrin 044-782-769 (viber).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim