Shes veturen

Shitet nga: Driton 12 Nën 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Viti: 1987
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Shes veturen mercedes 190.Vetura eshte shum e ruajtur dhe eshte ne gjendje te regullt.Gjithashtu eshte e saporegjistruar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim