Mercedes 200 dizel rks 06.01.2016

Shitet nga: Naser 03 Sht 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Viti: 1986
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 200
Mercedes-benz dizel 200
1983 kubik
I paster si mrena dhe Jasht te ndrruar komplet interieri
Ndrim me vetur ma te shkurt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim