Mercedes 200(sportline) benzin -90

Shitet nga: Leo 15 Dhj 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR   2 600 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 200
shes mercedes te tipit 124 2.0 benzin(sportline) viti i prodhimit 1990 ngjyr hiri me tabela vendore dhe ka regjistrim deri ne fund te vitit 2015...vetura posedon hidraulik,shiber,centrall etj...eshte shum i rujshum si brenda ashtu edhe jasht,bejm edhe ndrrim per informata na kontaktoni ne tel+viber +37744-766-765
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim