mercedes 2.0 diesel ndrrim i munshum

Shitet nga: ximi 20 Mar 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 200
Shes mercedesin diesel ne gjendje shumte mir teknike mercedesi esht i rujtun si mrenda ashtu edhe jashta siq shihet edhe ne foto esht me fellne 15qe dhe me dhasnje te gjan bajm edhe ndrrim
wiber +377 44 476 564
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim