Shitet ose ndërrohet

Shitet nga: Arben 23 Shk 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 220
Vetura shitet ose ndërrohet me ndonjë veturë më të vogël,Audi a4,mercede c klas,golf 5 etj.

Vetura është pa vërejtje dhe mund të shikohet në çdo kohë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim