Mercedes 240

Shitet nga: Ramadan 19 Sht 00:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 240
Shes kerrin mercedes 240 cdi
6 cilindra
2400 kubik
Automatike
posedon Klime dhe nxemje te karrikave po ashtu edhe karrimkat i ka me lekure
Senzora perpara dhe mbrapa
Viti i prodhimit 2001 Rks i qlajmerum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim