Mercedes 250 dizel -88

Shitet nga: Fatmir 21 Shk 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: > 500 000
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
Shes mercedesin 250 ne gjendje te rregullt Boj ndrrim me audi 80 golf 2 vectra dhe passat2 regjistrim 1muj ju mirpres edhe ne vibe+37745375047
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim