Mercedes 250 -88

Shitet nga: Fatmir 21 Shk 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 650 EUR

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
shes mercedesin 250 n gjendje te rregullt si dhe ndrroj me audi 80 Golf 2 vekter zhet pasat 2 qmimi si pas marrveshjes si dhe dritat i ka ekstra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim