Mercedes 250 -90

Shitet nga: nazmi 04 Shk 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 999 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
Shes Mercedes Benz 250 dizell viti 1990
Vetura eshte ne gjendje perfekte si brenda ashtu dhe jasht ,goma treja , fellne treja ,
Posedon: gjamat me rrym ,abs, asd , shiber ,centrall ,alarm ,te gjitha serviset e kryera me afat te rregullt mund te thuhet krejtsisht i ri , regjistrim deri me :03.06.2017
info : 044-286-374
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim