Mercedes 250 Dizell Pronar i par prej vitit 1989

Shitet nga: Almir 04 Jan 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
Mercedes 250 D viti prodhimit 29 12 1989
100.000km te kaluara
Jam pronar i par i ksaj veture nuk ka asnje defekt asnje gerrvishje tip top Vetura gjendet ne gjermani .per info tjera . viber +49 174 60 780 10 si dhe kosov 044 49 10 20
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim