Shporet punim dore

Shitet nga: Labinot 15 Nën 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Viti: 2013
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
Shporet me dru punim dore( bronx ) prodhim i Greqis eshte shume i mire per banesa dhe shtepi pasi jep temperature shume te madhe
Cmimi 120 Euro

Numri kontaktues: 044302835
Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim