Urgent shitet vetura mercedes 250

Shitet nga: Buli 20 Sht 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
Vetura eshte ne gjendje te rregullt dhe I ka te gjitha serviset e kryera me kohe ju mirpresim ne telefonatat tuaja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim