Shese veturen Mercedes 300TD

Shitet nga: Behar Emini 10 Shk 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 750 EUR

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 300
Modeli: Mercedes 300TD
Motori: 250Kuaj Fuqi,
Regjistrimi: 01.06.2016 dhe nuk eshte ne hipotekë
eshte ne gjendje shumë të mirë:
ka Klimen,ABS,Xhamat elektronik,Dyert centrale dhe ka karaseri shume te mirë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim