Shes veturen

Shitet nga: Mercedes 22 Tet 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Vaneo
Shes Mercedes viti i prodhimit 2002 ne gjendje te rregullt me liber servisit regjistrimi i par kosov serviset i ka kryne tgjitha . Hidrolik alarm gjamat elektronik. Per dokomenta ju garantoj hipotek nuk esht ju mirpresim vetem blers serjoz per kontakt thirr ne numrin +37744369263 ne viber si dhe ne numrin 045506787 ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim